30 maj 2013

Tego chcą kobiety!


My, kobiety jesteśmy przedziwnymi stworzonkami. Sama się ciągle zadziwiam.
W jednym momencie się na coś decydujemy, a chwile później już z tego rezygnujemy. Zmieniamy zdanie, częściej niż oddychamy! Ach, my to jesteśmy niemożliwe!
Istnieje kilka pewników, rzeczy, które niezmiennie chcemy, potrzebujemy i pragniemy! Co to takiego?


1. Zainteresowanie - każda kobieta chce wzbudzać zainteresowanie. Nie wszędzie i nie u każdego, ale...  co ja piszę! Jest tu kobieta, która nie lubi wzbudzać zainteresowania ? Tak? serio? Z pewnością kłamiesz.
Jeśli mężczyźni, czy kobiety albo jedni i drudzy się za nami, przykładowo oglądają, to czujemy się atrakcyjniejsze i  fajniejsze. Ja to lubię i  Ty to lubisz, więc rozumiesz o  co mi chodzi. :)

2. Torebki/ Buty - To, że każda kobieta lubi zakupy, to mit, ale niewątpliwie, każda lubi mieć nowe ciuchy, torby, torebunie, buty... Mnie samo szukanie i łażenie po tych wszystkich sklepach strasznie męczy. Lubię wejść, kupić i wyjść. O ile jestem w stanie zrozumieć, dlaczego wielbimy buty, to chyba nigdy nie pojmę dlaczego tak samo lubimy torby. Toż to samo zuo jest! Tam znikają telefony, tam gubimy klucze do domów, taki worek bez dna... do środka możemy włożyć wszystko, ale żeby to później odnaleźć...

3.Miłość/ głaskanie / przytulanie - Tutaj trzeba znać umiar, bo każdego idzie zagłaskać. Nie chodzi mi też o relacje z 'facetami przylepami", którzy nie opuszczają nas na krok. Jeśli wszystko jest w odpowiednich proporcjach, które są kwestią indywidualną, to nigdy tym nie pogardzimy. :)

4. Przyjaźń- kobietę zazwyczaj najłatwiej spotkać w towarzystwie innej kobiety. Plotki, spotkania, meetingi i telefony to rytuały potrzebne do życia!

5. Bezpieczeństwo- Lubimy jak ktoś się o nas troszczy. Nawet najsilniejsza i najzaradniejsza kobieta, ma chwile, gdy chce poczuć się jak mała dziewczynka. To nic złego. Faceci przecież są od tego, żeby odkręcić słoik, przybić gwoździa czy wykręcić żarówkę.Macie swoje propozycje?
CZEGO JESZCZE CHCĄ KOBIETY?
Piszcie w komentarzach, to najciekawsze propozycje dołączę do tego posta :)
( czego chcemy i dlaczego )ściskam, Malina!18 komentarzy :

 1. Jakie to prawdziwe. :) Świetny post!

  OdpowiedzUsuń
 2. Chwili tylko dla siebie - bez znajomych, męża, dzieci, pracy ;) Czas na relaks w wannie, książkę, dobry film i maseczkę na twarzy;)

  OdpowiedzUsuń
 3. bezpieczeństwo - zdecydowanie !

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie ''współczesne'' kobiety kariery zawodowej i dobrego stanowiska :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mądre słowa wszystkie te pięć podpunktów mówią o najważniejszych rzeczach czego ja chcę i chyba nie ma kobiety która by się nie zgodziła z Tobą;)pozdrawiam Fajne zdjęcie i czapeczka!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj tak, buty i torebki i ubrania to cos, co uwielbiamy : ) nie ma na to siły.

  OdpowiedzUsuń
 7. ze wszystkim całkowicie się zgadzam :) oczywiście także ze wszystkim trzeba mieć umiar :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pięknie wyglądasz, ciekawy post napisałaś. :) Otagowałam Cię, zapraszam do zabawy. :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytam 1 wpis i już mam ochote na kolejny. Naprawdę ciekawie tu :). Może obserwujemy siebie nawzajem?

  OdpowiedzUsuń
 10. Oj kobiety chcą wiele, ale wszystko co najważniejsze ujęłaś :) Buty i torebki przed miłością ;> Przyznam, że niekiedy.... hah :) Żartuję. Fantastyczny post :) pozdrawiam cieplutko :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgadzam sie! Zauwazylam, ze stalam sie kobieta w momencie wyrzucenia odwiecznych glanow i rozpoczecia kolekcjnowania butow! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. tak to prawda,ale co za dużo to nie zdrowo:) dodałam do obserwowanych:)

  OdpowiedzUsuń

Podziel się opinią na temat tego artykułu. Albo zostań na dłużej i obserwuj bloga.