3 maj 2013

cheap party dresses - efoxcityWitajcie!
Czasy w których chciałabym się urodzić, to czasy bankietów, pięknych, rozkloszowanych i długich sukienek. Gdzie kobieta była księżniczką, a mężczyzna prawdziwym dżentelmenem. Delikatność, klasa i szyk, to to czego mi brakuje w dzisiejszych kobietach. Na szczęście mamy szansę to zmienić, chociażby na chwilę! Każda z nas ma możliwość i szanse cofnięcia się kilka wieków wstecz i zasmakowania uroków dawnych lat. Jak to zrobić ?
Czasem wystarczy jakaś mała rzecz, by poczuć się jak modelka z okładki jakiegoś magazynu, która kusząco się uśmiecha i cieszy się życiem.  Niektórym kobietom wystarczają piękne szpilki, żeby automatycznie  zamienić się w damę. A czego potrzeba mnie? Ja uwielbiam sukienki, takie które podkreślają kobiecość i sylwetkę.
Sklep http://www.efoxcity.com zadbał o to aby każdy poczuł się dobrze ze swoją indywidualnością i  w łatwy sposób wybrał coś idealnego dla siebie. Począwszy od pięknej i modnej biżuterii, która charakteryzuje się pięknym wzornictwem i oryginalnością kształtów, skończywszy na czarujących sukniach na specjalne okazje.  Przeglądając ofertę sklepu, nie mogłam się napatrzeć na te piękne kroje i  fasony.  Kwintesencja  kobiecości, a jak wiadomo kobiety wiele twarzy mają. Szukając sukni na specjalną okazję, koniecznie zajrzyj do tego sklepu, ponieważ  sklep gwarantuje różnorodność towarów. Dużym plusem jest cena ciuchów, które naprawdę są tanie. Możesz stać się delikatnym motylem, luksusową i gustowną kobietą czy nawet  drapieżną diwą, która podbije każde party! Te sukienki od razu wzbudziły moją sympatie i  ogromne zainteresowanie. Co prawda, ciężko byłoby mi zadecydować  o tym, która jest najpiękniejsza, ale jestem totalnie oczarowana i marzę chociażby o jednej w swojej szafie !:)  Może to co tu piszę, wydaje się zbytnio cukierkowe, ale jest to moja obiektywna opinia. Przekonajcie się same i wejdźcie na stronę !Hello!
Times in which I would like to be born, the times of banquets, beautiful, flared and long dresses. Where the woman was a princess, and the man was a true gentleman. Delicacy, class and style, that's what I was missing in today's women. Fortunately, we have a chance to change that, even for a moment! Every of us has the opportunity and the chance of going back a few centuries back in time and a taste the charms of the past. How to do it?
Sometimes just some small thing to feel like a model from the cover some magazine, which temptingly smiling and enjoying life.  Some women feel beautiful suffice high heel to automatically turn into a lady. What do you need me? I adore dress, those which emphasize the femininity and body.
Shop http://www.efoxcity.com took care of it that everyone felt good about their individuality and easily choose something perfect for you. Starting from the beautiful and fashionable jewelry that has a lovely design and originality shapes, ending with charming dresses for special occasions. Browsing the offer shop, I could not have a good look at these beautiful typefaces and designs. The essence of femininity, and as you know women have multiple faces. Looking for a dress for a special occasion, be sure to check out this store because they shop guaranteed a variety of items. A big plus is the price clothes that are really cheap. You can become a delicate butterfly, luxurious and tasteful woman or even a rapacious diva who will conquer every party! These dresses immediately aroused my sympathy and huge interest. It is true that, it would be hard for me to decide which is the most beautiful, but I am totally fascinated and even if I dream about one in my wardrobe :) Maybe what I write here, it seems too much sugary, but it is my objective opinion. Convince yourself and come in the websites!


2013 New Fashionable Column Sweetheart Sleeveless Sequins Evening Dress EF1111E
2013 New Gorgeous Sheath Black Lace Evening Dress EF1102E
2013 New Stunning Trumpet Hunter High Split Sweetheart Evening Dress EF1088E
2013 New Maria Menounos 84th Oscar Awards Halter Evening Dress EF1050E
One Shoulder Mini Length Net Cocktail Dress EF2006E
Trumpet One Shoulder Evening Dress EF1047E
2013 New Arrival Gorgeous Trumpet Sweetheart Evening Dress EF1089E
Mermaid Charming Fitted Black Lace Pink Evening Dress EF1022E
Halter A-Line Empire Cream Sexy Evening Dress EF1018E
2013 New Gorgeous A-Line Empire Plunging V-Neck Evening Dress EF1051E
New Elegant A-Line One Shoulder Evening Dress EF1040E
New Elegant Mermaid Black Strapless Evening Gown EF1030E
 


Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony : http://www.efoxcity.com    
All
photos are from: http://www.efoxcity.com


Wejdź na / Visit:

Cheap Party Dresses
Popular Prom Dresses
Beach Wedding Dresses


Jeśli chodzi o biżuterię, która znajduje się w ofercie sklepu, to moją uwagę szczególnie przykuł naszyjnik, który imituje koronkę -Quick Overview.  Bardzo lubię takie delikatne i subtelne rzeczy, a ten naszyjnik może nadać stylizacjom zupełnie nowy charakter.

When it comes to jewelry that is offered by the shop, my attention was especially caught a necklace that imitates the lace-Quick Overview. I really like the delicate and subtle things, and this necklace can give a new character stylization.Euro Style Flower Gold Necklace SP48976


Co o nim sądzicie?

What do you think about it?


ściskam,
Malina

16 komentarzy :

 1. Piękne suknie i wspaniały naszyjnik, uwielbiam takie. :) Zapraszam na candy u mnie. :)
  http://kolorowyswiatmarzen.blogspot.com/2013/05/konierzykowe-candy.html

  OdpowiedzUsuń
 2. To co napisałaś na początku postu jest racja chyba każda chciałaby się urodzić wtakich czasach tylko gorzej jakby się urodzić w tych niższych warstwach społecznych, oo to byłyby problem :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W marzeniach nie ma niższych warstw społecznych ! :P

   Usuń
 3. przydałyby nam się takie kiecki do zdjęć :) :*

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja zauroczona książką "Przeminęło z wiatrem" chciałabym się urodzić jako córka bogatego plantatora, a moim zajęciem byłyby bale, flirty i kupowanie nowych, pięknych rzeczy.. heheh:D
  naszyjnik nie w moim stylu, do czego chciałabyś go nosić?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaak, dokładnie! :) Naszyjnik do prostych tunik czy bluzek, a nawet do sukienek. Nadaje lekkości i delikatności :) ściskam!

   Usuń
 5. strasznie podobają mi się suknie do ziemi! jak tylko będzie jakaś okazja, żeby taką ubrać to na pewno się na taką skuszę :DD

  OdpowiedzUsuń
 6. wow, pierwsza sukienka na blondynie jest bombowa ;) ta krótka. ogólnie czasem mam ochotę na elegancję :D ale rzadko :< realia XXI wieku.

  OdpowiedzUsuń
 7. o dźizas ja uwielbiam kobiety w sukniach!

  dziwne bo o ile faceta można spotkać w marynarce zakładanej do jeansów 'na luzaka' o tyle kobiet w sukniach nie ma W OGÓLE... no może czasem latem w jakiejś luźniej przewiewnej ale rzadko...

  Facet chyba bardziej podświadomie lubi elegancję i luksus. Każdy marzy o swoim czarnym Mercedesie, Rolex'ie na ręku...

  OdpowiedzUsuń
 8. Jedynie czego bym sie bala to gorsetow...:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne są te sukienki. Mam 180cm wzrostu i chciałabym dorobić się jeszcze takiej figury jak te panie.. Idę się zmotywować bardziej do działania na tej stronie :))
  Naszyjnik też cudny.

  OdpowiedzUsuń
 10. wow.. kreacje niczym z czerwonego dywanu! ;>

  OdpowiedzUsuń
 11. do you like this shop? :)
  thank you so much for your comment! Wanna follow each other?

  LOVE,
  JS photography

  OdpowiedzUsuń

Podziel się opinią na temat tego artykułu. Albo zostań na dłużej i obserwuj bloga.