11 lip 2014

Słowo klucz "opalanie" , " szybko" i "orgazm"


Wchodzę na bloga, zerkam na statystyki, a mój wzrok pada na "słowa klucze ",  po których mnie wyszukiwano...  Nadal nic się nie zmieniło.
Z początkiem lata, ludzie zaczęli świrować na punkcie "szybkiego opalania", "opalania na brązowo" oraz na  wszelkie, dostępne i tajemnicze "sposoby na opalanie". 80 %  wpisanych haseł, pod którymi mnie wyszukiwano dotyczyło właśnie  powyższych kluczy. Pamiętacie  tego posta? Tytuł faktycznie, nieco mylący, bardziej przeciw, niż za opalaniem. TAKA popularność, że aż chyba tracę wiarę w swoje blogowanie, bo przecież, są tutaj bardziej wartościowe posty... Nie zdziwię się, jeśli niedługo, pojawią się hasła typu: "jak położyć się na leżaku?", "od której strony zacząć opalanie?", "czy powinnam się zabezpieczać?". 

Ale to nie wszystko, bo pozostałe 20 % ( a wcześniej,  zanim ludziom zachciało się opalania, aż 80%), odnosiło się do kluczy, takich jak np, "Wolę orgazm" i "orgazm". Zero polotu.

To chyba TEN czas, kiedy trzeba usiąść na krzesełku i zastanowić się nad tematyką bloga... :)


Macie podobnie?
ściskam, Malina
Bloglovin
Facebook  
(To wielka radość,
gdy mogę obserwować jak Wasze grono się powiększa!
Aż przywraca to człowiekowi wiarę w siebie. dziękuję:*)

2 komentarze :

  1. kurczę...nie sprawdzałam jeszcze jakie słowa klucze kojarzą się z moim blogiem i zaczynam się bać :0

    OdpowiedzUsuń
  2. mnei wyszukują zazwczyaj po trafionych rzeczach, a czasem po jakichś masakrycznych głupotach, rekordem było "lolita dzieci porno".
    to co, idę się poopalać ;D

    OdpowiedzUsuń

Podziel się opinią na temat tego artykułu. Albo zostań na dłużej i obserwuj bloga.