14 paź 2014

Osoby, które mnie inspirują
Kto mnie inspiruje? Odpowiedź na te pytanie, mogłaby nie mieć końca. Inspiracja, to coś, co możemy dostrzec wszędzie, w ledwie zauważalnym uśmiechu mijającego nas przechodnia, albo czytając wywiad przeprowadzony z ulubionym aktorem. Inspiracja jest wszędzie, w każdym z nas znajdzie się coś, co może zainspirować, kogoś kto na nas spojrzał.


Postanowiłam skrócić, tę listę do minimum, bo,  nie jest, to dla mnie  rzeczą łatwą, wyłonienie paru osób, które w jakiś sposób mnie zainspirowały.  :) Bardzo często znajduję sobie nowe obiekty inspiracji, dlatego moja lista, mogłaby jeszcze kilkakrotnie ulec zmianie.

1. Rodzice i siostra-  rodzice pokazali, jak kochać i być dobrym człowiekiem. Dostaję od nich siłę, pocieszenie i wsparcie w ciężkich chwilach.  Z siostrą uczyłyśmy się, jak walczyć o swoje, dzielić się, kłócić i przepraszać.  Rodzina, zainspirowała mnie do tego, abym czerpała tylko, to co dobre i zawsze szanowała innych ludzi.

2. Ludzie, którzy mnie otaczają
-  obcy i ci swoi :). Mówi się, że ile głów, tyle pomysłów. Zastrzyk inspiracji, możemy znaleźć nawet u koleżanki z pracy.

3. Blogerki i blogerzy - jak może być inaczej? Wszystkie odwiedzające mnie osoby, oraz te, które czytam ja, potrafią nieźle mnie zmotywować i zainspirować. :)

4. "Osoby pozytywne" - wszyscy, którzy zarażają pozytywnym nastawieniem i emanują pozytywną energią, począwszy od koleżanek, skończywszy na tych znanych, m.in. Beata Pawlikowska, Marika, Ewa Chodakowska  i wiele, wiele innych.5. Fotografowie - Każdy fotograf ma swoją technikę i swoje spojrzenie na świat. Temat rzeka! Kim ostatnio ja się inspiruję? Lene,  Lee Towndrow, Kalle Gustafsson, Andrew G. Hobbs Howard Greenberg  . Mogłabym wymieniać bez końca!
Kto inspiruje Was?

ściskam, Malina
Bloglovin
Facebook  
(To wielka radość,
gdy mogę obserwować jak Wasze grono się powiększa!
Aż przywraca to człowiekowi wiarę w siebie. dziękuję:*)

14 komentarzy :

 1. RODZINA jest dla mnie najważniejszą inspiracją ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny zestaw. Rzeczywiście fotografowie potrafią nieziemsko zainspirować. I jeszcze jedno - zaniemówiłam na widok Twojego zdjecia pod napisem "O autorce". Niesamowicie...inspirujące? ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. To jest doskonałe, kiedy w każdej chwili można znaleźć kogoś dzięki komu stworzymy coś niesamowitego, nowego i kreatywnego. Fajnie, że masz tak wiele inspiracji.

  OdpowiedzUsuń
 4. fakt to niekończące źródło inspiracj

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładny post i ciepły post. Inspiracje są wszędzie :) Ewa Chodakowska, no przecież jej siła i energia to także inspiracja dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To prawda, ludzie mocno inspirują, a Ci najbliżsi uczą życia, po prostu ;))

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobrze jest mieć tyle inspiracji :)

  OdpowiedzUsuń
 8. oj dużo miała bym do wymieniania :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Pawlikowską przypomniałaś mi moją inną inspirację, a mianowicie Martynę Wojciechowską :). Zgadzam się z Twoim każdym punktem, ja się jednak skupiłam na konkretnej osobie. Nie Wojciechowskiej :).

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciężko byłoby mi wymienić tylko kilka inspiracji, bo tak naprawdę inspiruje mnie wszystko to, co mnie otacza :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Rzeczywiście, wszystkie punkty, które wymieniłaś zawierają całą masę inspiracji. Dorzucam książki i muzykę i mamy full zestaw :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Mnie inspiruje moja mama - z tego samego powodu, z którego Ciebie inspiruje rodzina. Inspiruje mnie narzeczony, bo inaczej nie wychodziłabym za niego za mąż. ;) Ale też tak jak piszesz - zupełnie obcy, przypadkowi ludzie. Z tych znanych - Martyna Wojciechowska. Poza tym książki oraz fotografie.

  OdpowiedzUsuń

Podziel się opinią na temat tego artykułu. Albo zostań na dłużej i obserwuj bloga.